-
Black Flower - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Lavender Flower - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Bright Pink Flower - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Blush Flower - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Silver Glitter Giant Star - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Hot Pink Giant Star - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Blush Squiggle - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Pink Zig Zag - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Snow Fluff Loop - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Sugarplum Fluff Loop - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Red Fluff Loop - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Peachy Fluff Loop - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Fuchsia Fluff Loop - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Midnight Fluff Loop - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Blush Fluff Loop - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Fuchsia Iridescent Checkerboard - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Light Pink Iridescent Checkerboard - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Sold outHot Pink Metal - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USDSold out -
Black Bow - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Sold outIvory Bow - Claw Clip
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USDSold out